امام خامنه اي : کنگره شهداي دانشجو ، ادامه حرکت جهادي و ادامه شهادت است.

پدر شهيد آقاسی زاده: دانشجویان برای تحقق دانشگاه انقلابی و اسلامی که آرمان شهیدان بود آماده شوند

پدر شهید آقاسی زاده خطاب به دانشجویان، گفت: ما در فراق عزیزانمان صبوری کردیم تا شما قامت برافرازید، شانه‌هایتان برای تحمل رسالت عظیم افسری جوان جنگ نرم و پاسداری از دستاوردهای انقلاب و تلاش برای تحقق دانشگاه انقلابی و اسلامی که آرمان شهیدان بود آماده شود.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، پدر شهید آقاسی زاده در کنگره شهدای دانشجوی دانشگاه‌های خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد بیان داشت: فرزندان عاشورائیم اکنون که قامت رشید شما را می‌بینم یاد فرزند شهیدم برایم زنده می‌شود و بوی وی را از شما استشمام می‌کنم و یقین دارم در این لحظات مقدش نظاره گر صحنه باشکوهی می‌باشد.

وی خطاب به دانشجویان، ادامه داد: ما در فراق عزیزانمان صبوری کردیم تا شما قامت برافرازید، شانه‌هایتان برای تحمل رسالت عظیم افسری جوان جنگ نرم و پاسداری از دستاوردهای انقلاب و تلاش برای تحقق دانشگاه انقلابی و اسلامی که آرمان شهیدان بود آماده شود.

من پدر سردار شهید، دانشجو حسن آقاسی زاده که پسرم حسن عضو دانشجویان ارشد دانشگاه تورنتوی کانادا رشته مهندسی عمران گرایش سازه و طراح سایت‌های موشکی و طراح 24 هزار پروژه عمرانی در طی شش سال حضور در جبهه‌های حق علیه باطل بود به نیابت از خانواده معزز هزاران شهید گلگون کفن دانشجو در این میدان سرشار از عشق و شور حسینی این علم را که در واقع همان بیرق علمدار کربلا عباس ابن علی است به شما می‌سپارم.

وی در پایان گفت: در پیشگاه مولا و مقتدایمان علی ابن موسی الرضا(ع) از شما می‌خواهم آن را بردوش گرفته، تا برافراشته شدن پرچم توحید بر بلندای عالم ثابت قدم و استوار بمانید.

لازم به ذکر است پدر شهید آقاسی زاده بیرق علمدار کربلا عباس ابن علی را در پایان این مراسم به دانشجویان اهدا و از آنان خواست تا در زنده نگه داشتن یاد شهدا ثابت قدم بمانند.